koza

Můj rok 2015 byl skvělý. A řeknu vám, proč

Tak dneska trošku toho bulvárku.

2016, please be awesome, dávají si mladičké hipsterky na své Tumblery. Bullshit. Každý rok je takový, jaký si ho uděláš, to vám řekne každý barcampový lifehacker.

Never stop expoloring / Oživila jsem svůj starý zážitkový wishlist

Do začátku roku se mi přimotal týpek, se kterým jsme si během krátké doby naplánovali hroznou hromadu věcí, co chceme podniknout. Sepsali jsme si je a postupně odšrtáváme.

Efekt:

  1. Když se kouknu takhle zpětně, vidím, že jsme toho spolu stihli mnohem víc, než se při letmém ohlédnutí může zdát.
  2. Stačí se podívat, co nás ještě čeká, a místo postupné stagnace a papučování kupujeme lístky na vlak a balíme svačinu.

Překonané strachy

Pár věcí se fakt bojím. Když mám jít do sklepa, beru si s sebou psa, baterku a málem i vymítače ďábla. A taky vám každý, s kým jsem někdy byla v bazéně, potvrdí, že když chtěl jít do té hlubší části nad 1,7 m, hystericky jsem ho chytla kolem krku a odmítla se pustit, dokud jsme znova nebyli v bezpečné zóně vody, kde dosáhnu.

Takže když jsem se nechala přivázat na lano a skočila do 35 m, abych se nechala vléct za lodí… Wow!

Jo, tahle malá vítězství sama nad sebou chutnají zatraceně dobře. Chutnají jako svoboda.

Vzpomenout si na heslo k blogu…

„Pravidelně blogovat“ byla moje Nemesis. Ani e-mailový připomínač předsevzetí nepomohl. Chtělo to jedno odpoledne, kdy jsem si zakázala koukat na sociální sítě, a tak jsem místo toho vymyslela témata na první měsíc a sepsala pár článků do foroty.

Nastavila jsem si pravidelný interval, bez kterého by to nešlo, a zatím mě to hrozně baví.

Mám radost z toho, že…
…jsem konečně udělala něco, o čem jsem hrozně dlouhou dobu jenom přemýšlela.
…se mi až na krátký výpadek, který si sama před sebou obhájím, daří opravdu psát pravidelně.
…rozepisuju věci, které se mi dřív jenom válely na papírcích na stole.
…mám k dispozici něco, co je jenom moje hřiště.

BUBBLE ♥

Jo, už je to tak – dojíždím druhý rok svého bubblího angažmá. A jsem pořád úžasně zamilovaná.

Od ledna jsem se začala starat o ostatní community managery. Jsou boží a báječní a já nepřestávám zírat, jak skvělé lidi se mi díky Bbl podařilo potkat.

V půlce roku k nám z Čili přišel Martin, který mě za dobu, co se známe (o něco déle), mockrát nakopal do copyega a vytrhnul mě ze stagnace. Společně s Martinem a copyteamem jsme postupně na všech brandech upravili obsahovou strategii a na start roku chystáme další bezva věci.

Teď, na konci 2015, se v Bubble jako copywriter starám o Sazku, ABSOLUT a Preciosa Group + od začátku 2016 mě čeká ještě další brand, který bude zase trochu jiný a já se na to fakt hodně těším. :-)

A to úplně nejlepší…

…je, že nic z toho jsem si nenaplánovala. Žádné Letos odškrtám 10 svých životních to-do nebo Porazím jeden ze svých strachů.

Stačilo se ráno probudit a vědět, že chci dělat skvělé věci, stejně jako včera.

2 komentáře: „Můj rok 2015 byl skvělý. A řeknu vám, proč

  1. ahoj,
    koukám že děláš v followbubble. sem tam o tom někde čtu (většinou superlativa), před časem jsem viděl i zakladatele u Krause, či v takovým nějakým pořadu. Ale nějak mi přesně není jasný o co jde a to nemyslím, že jsem úplná netová lama.
    Prozradíš?

    1. ahoj, BUBBLE je obsahová agentura. to znamená, že pro naše klienty vymýšlíme, kde všude, jaký a jak znějící obsah by měli publikovat, aby jim pomohl k tomu, co chtějí. a ten obsah často i vytváříme, což je právě můj případ (jsem copywriter).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *