Bezva české projekty: Senzabox a Ladybox

Tohle pochopí asi jenom holky: Za malý bakšiš vám každý měsíc přijde balíček s několika kosmetickými produkty, které za vás vybere někdo jiný. K vyzkoušení. Pro radost. My holky milujeme překvapení a milujeme novou kosmetiku. Takže milujeme Senzabox. (Nebo Ladybox, jehož objednávání je ale taková demence, že jsem to v půlce vzdala.)

Senzabox a Ladybox se inspirovali v zahraničí, kde tyhle Kindervajíčka pro velké holky fungují už pár let. U nás krabičky s překvapením dlouhou dobu chyběly (pokud nepočítám one hit wonder Luxury Beauty Box).

Od září 2012 si můžete objednat hned dvě: SenzaboxLadybox. Princip je stejný: zaregistrujete se, objednáte si nejbližší krabičku (LB plánuje i dlouhodobé „předplatné“), zaplatíte (289 za SB nebo 256 Kč za LB), čekáte, těšíte se, rozbalujete, radujete se, používáte, (radujete se,) a když se vám něco líbí, koupíte si to třeba příště znova. V –boxu najdete mix malých vzorkových a plných balení dekorativní a pečující kosmetiky (v drtivé většině těch „lepších“ značek), LB minulý měsíc přimíchal i nějaké dobroty.

Dorazí vám zhruba něco takového:

Naprosto boží nálož kosmetiky k vyzkoušení: necelých 300 Kč
Každoměsíční překvapení lepší než když pod stromečkem: k nezaplacení

PS: Tento článek jsem napsala z čistého nadšení (z krabičky, která mi dneska dorazila) a ani od jednoho –boxu jsem za něj nedostala ani korunu.

Zaujal vás článek? Ráda vám dám vědět, až vydám nějaký další. Přihlaste se k newsletteru.

Autor textu

Marie Háková (Grafová)

Jsem o 20 % nesnesitelnější než Lisa Simpson. Čtu, píšu, koukám kolem sebe, žiju a užívám si. Social Media Lead v agentuře Bubble (followbubble.com) & editorka Tchibo Blogu (tchiboblog.cz).

12 komentářů

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • No paráda, právě jsem přehodnotila své plány a vyrážím pro senzabox na poštu hned teď a ne až v pátek, jak bylo původně v plánu :) O ladyboxu jsem nevěděla, ale neodolala jsem a hned jsem si ho objednala.

 • Taky se mi pro SENZA BOX nechtělo letět na poštu hned dneska, ale když ho vidím, tak prostě musím. :)

  • Mám ji nachystanou na další díl BČP :-) Když jsem o Senzaboxu nadšeně vyprávěla příteli, vypadlo z něj: “Jo, jasně, takže Chlapská zásilka pro holky.”

 • Sakra, zas nic pro mně, co se po všem osype. Asi ti namíchám extra big senza box přímo pro tebe z kosmetiky, kterou jsem použila max 2x – a to fakt nejsou žádné šunty. Nakonec jsem zakotvila u Hadka, takže pravidelné zásilky nečekej :-p

 • Jo jo, lady box jsem si objednala – vse v poradku a s prekvapenim jsem byla velmi spokojena, kosmetiku vyuzivam na sto procent – tesim se na dalsi krabicky :-)

  • akorát že to roztrubujete po všech blozích, kde píšou o senzaboxu / ladyboxu. komentář nechávám, ostatní čtenáři ať si to přeberou podle sebe (a progooglí si komentáře jménem “alena zárubová” & “alena”).

   • Slečna/Paní Marie vypadá prozíravě, ale bohužel opak je pravdou – že jsem spokojená odběratelka přeci neznamená, že jen trapně spamuji.

   • Záleží na posouzení každého. Např. by mě zajímalo, co vás přimělo se vrátit zkontrolovat diskusi ;-)

   • No “vrátit se k diskuzi” není tak úplně správně – protože jsem strnánku měla otevřenou v práci (a v práci pc nevypínám), tak když se mi stránka znovu načetla, diskuze s vaším obohacením byla na světě :) No a nyní jsem se vrátila ze zvědavosti na nový příspěvek :)) Jinak mi přišel nový ladybox a opět nazklamal ;-))